Dodanie koloru do pokoju

  • by

Jest tak wiele sposobów na dodanie odrobiny akcentu kolorystycznego do każdego pomieszczenia w domu. Dostępne są naklejki, ścienne, zdjęcia, obrazy, kwiaty i wiele innych dekoracji. Przyjrzyjmy się ciekawym poradom jak właściwie je zastosować w swoim wnętrzu.

Naklejki ścienne

Istnieje kilka świetnych naklejek ściennych, których można użyć, aby dodać specjalny kolor do każdego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o sztukę słowną, czy projekt, naklejki ścienne dają kilka opcji kolorów.

Wybierz kolor, które chcesz dodać do pokoju, a następnie wiadomość lub grafikę, której chcesz użyć. Może to być pojedyncze słowo lub fraza wraz z grafiką przedstawiającą wartość lub punkt widzenia. Możesz preferować tylko grafikę jako centralny lub centralny punkt w projekcie pokoju. Następnym krokiem jest decyzja, gdzie chcesz umieścić słowo sztuka lub grafika.

Zdjęcia, obrazy lub grafika ścienna

Sztuka to doskonały sposób na dodanie kolorów do pokojów. Ten rodzaj elementu dekoracyjnego można łatwo wymienić za każdym razem, gdy chcesz zmienić kolor. Dodaj jedno lub więcej kolorowych zdjęć lub obrazów, aby ożywić wystrój.

Kwiaty i przedmioty dekoracyjne

Kwiaty, doniczki i wazony, figurki i jedyne w swoim rodzaju przedmioty artystyczne mogą wprowadzić kolory do Twojego wnętrza.

Lampa stołowa lub abażur

Jednym z najprostszych sposobów na dodanie koloru do pokoju jest zastosowanie kolorowej lampy. Wybierz projekt, który będzie pasował do Twojego stylu lub motywu. Na przykład, jeśli Twój pokój jest beżowy i biały z motywem plażowym, dodaj niebieską lampę, aby zrealizować motyw z odrobiną niebieskiego. Innym wyborem jest lampa z przezroczystego szkła, którą można wypełnić niebieskim szkłem morskim, muszelkami lub kolorowymi dekoracyjnymi kulkami.

Tył półki na regały lub szklane szafki

Jeśli masz regał lub szklaną szafkę z półkami, masz doskonałą okazję, aby dodać znaczący kolor. Wybierz jeden lub więcej kolorów i pomaluj tył regału lub szafki, aby odsłonił się za książkami i przedmiotami przechowywanymi na półkach. Możesz preferować kolorowy wzór, używając tapet lub wzorów.

Półka i wsporniki

Dekoracyjne półki i wsporniki to kolejny wybór do dodania koloru do pokoju. Istnieje wiele stylów i kolorów do wyboru. Możesz przekształcić istniejące półki za pomocą farby. Jeśli ten styl ma zbyt wiele kolorów do gustu, rozważ pomalowanie tylko wsporników półek.

Gałki lub uchwyty szafek

Odrobina koloru może nadać ekscytujący charakter meblowi lub pokojowi. Gałki szafek, uchwyty szuflad to jeden ze sposobów na podkreślenie koloru. Wymień istniejące gałki na drewniane, które można pomalować. Możesz preferować ozdobne porcelanowe lub szuflady z metalowymi gałkami.

Poduszki

Masz już dość tych samych starych poduszek? Wymień kilka poduszek na kanapie lub krześle. . Sypialnia może zostać przekształcona w kolorowe poduszki do rzucania. Użyj różnych rozmiarów i kształtów poduszek, aby zwiększyć zainteresowanie i głębię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *