Dlaczego ludzie wybierają tapetę na ściany?

  • by

Prawie 40% osób, które przeprowadzają remont, rozważa położenie tapety. A teraz ludzie chcą tapety, która stworzy nastrój i atmosferę.

Dostawcy tapet twierdzą, że stajemy się odważniejsi zarówno w kolorach, jak i wzorach. Po wielu latach jasnych i jednolitych kolorów wielu wybiera teraz bardziej osobiste rozwiązania.

Wśród najlepiej sprzedających się produktów jest wiele kolorów i wzorów. Ludzie są również zainteresowani fakturą i powierzchnią, aby ożywić ściany i uzyskać ciepłą i przyjemną atmosferę w pokoju.

Tapeta tworzy atmosferę

Eksperci od tapet zgadzają się, że niewiele rzeczy jest bardziej efektywnych niż tapeta, żeby stworzyć
atmosferę a pomieszczeniu.

Pokój bez tapety wygląda prawie nago. Wystarczy spojrzeć na najlepsze hotele, które wykorzystują tapety na ścianach. Wiele z tych tapet ma powierzchnię, która wygląda jak tekstylia, tworząc komfortową atmosferę. W środowisku biurowym używa się coraz więcej tapet, właśnie po to, aby stworzyć przyjemną atmosferę.

Popularne wzory.

Modne wnętrza są tak różnorodne, jak modne ubrania, a obecna galeria wzorów jest duża. Egzotyczne zwierzęta, rośliny, kwiaty, zdjęcia przyrody, geometryczne wzory i klasyczne wzory przeprojektowane i dostosowane do dzisiejszych palet kolorów należą do ulubionych.

To dosyć zabawne. Popularnymi wzorami są na przykład kwiaty, żyrafy i tygrysy. Ludzie chcą również wzorów, które wywołują u nich wspomnienia i emocje.

Popularne kolory.

Kolory tapet, których ludzie używają, są zgodne z ogólnym obrazem trendów, jest wiele ciepłych i głębokich kolorów. Kolory ziemi powróciły, a ludzie łączą kilka kolorów w tym samym pokoju. Trend jednokolorowy maleje.

Coraz więcej osób wybiera ciemne kolory, szczególnie popularne są odcienie niebieskiego, zielonego, czarnego i odcienie ziemiste.

Więcej niż przyciąganie wzroku.

Zmienia się także sposób korzystania z tapet. Wcześniej ludzie ustawiali wzorzystą tapetę jako przyciągającą wzrok i kontrastową, nieważne czy pasowała do reszty wnętrza. Teraz jest bardziej dostosowana do reszty wnętrza. Ludzie wybierają wzory z kombinacjami kolorów, które im się podobają, i używają tych kolorów do innych elementów w pokoju i sąsiednich pokojach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *